Кружок радиоэлектроники

Неофицальный сайт кружка радиоэлектроники Клайпедского MSC

LY3NQZ

Džiugu pasidalinti patirtimi savo kaip šio būrelio nariu ir net galėčiau pavadinti šeima. Pirmą kartą kai pravėriau šio būrelio duris man buvo gal 12 ar 13 metų, čia būtų apie 1995 metus, buvau sužavėtas draugo pasakojimo, kad jame galima sukonstruoti daug įvairių dalykų, o gal net ir užsidirbti pinigėlių. O koks paauglys šito nenori turėti savo pinigų. Pradėjus lankyti gavau galimybę ardyti nemažai tuo metu jau nebenaudojamos technikos kaip televizoriai ir kita elektronika, manau tai man buvo didesnė palaima, nei surinkinėti. Manau aš buvau vienas iš Jų, kuris degė norų ne mokytis, bet rinkti elektronines schemas ir jos turėjo veikti iš karto surinkus. Žinoma taip nebūdavo, viskam reikalingas laikas ir šiek tiek žinių. O jas geriausiai įsisaviname per praktiką, todėl teko nemažai klysti ir uždavinėti klausimus vadovui. Dar ir dabar esu dėkingas už tai, kad vadovas dažnai duodavo ne tiesioginį atsakymą, o tiesiog nukreipdavo kur galiu rasti atsakymą į savo klausimą, taip mokiausi ir iškilus problemai dažniausiai ieškodavau sprendimo. Toks mokymosi būdas praverčia man ir dabar po 17 metų, geriau žinoti kur pažiūrėti, nes visko išmokti nepavyktu ir prie geriausio noro. Būrelyje susiradau ne tik naujų pažįstamų, draugų ir bendraminčių, kad net negalėčiau visų išvardinti, lai nesupyksta tie kuriu neatpažįstu eidamas gatve. Tai pat galiu pasigirti, kad šiame būrelyje praleisdavau nemažai laiko ir buvau seniūnas vienos grupės, taip manau buvo pirmieji žingsniai ugdant atsakomybės bei organizavimo pagrindus.
O dar kas galėjo pasigirti, kad turi galimybę mokytis naudotis kompiuteriu 1995m, tai buvo mažų mažiausia egzotika, dabar  apie tokius kompiuterius kaip x86 ar comadore, galima ieškoti informacijos nebent muziejuje, o mes juos turėjome ir galėjome juos pažinti, mokytis dirbti. Laikotarpiu kai aktyviai lankiau būrelį ~6 metus, teko matyti kaip jis keitėsi, tobulėjo ir užaugo iki dabartinio lygio. Šiuo metu tai pat vis dar aplankau būrelį kiek leidžia galimybės, nors jau tikrai nesu mokinys, visada esame laukiami jame.
Reikėtų paminėti ir vasaros išvykas, kurios dar viena gera ugdymo priemonė būrelyje. Dažniausiai vadovas tik padėdavo mums organizuoti, ko reikės mūsų stovyklos laikotarpiu (maistas, drabužiai ir k.t.) o būreliečiai sėkmingai pasidalinę darbus pasiruošdavo ne tik maistu bet ir kitomis priemonėmis reikalingomis stovyklos metu.
Džiaugiuosi atradęs šį būrelį kuris mano gyvenime ir atmintyje turės išskirtinius atsiminimus. Šis būrelis padėjo man ne tik mokytis ir tobulėti, bet dėka jo pasirinkau ir Elektros inžinerijos studijas kurias sėkmingai baigiau ir toliau tesiu gilinti žinias ir praktiką, šioje srityje.
--
Pagarbiai
Audrius Miežis
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline