Кружок радиоэлектроники

Неофицальный сайт кружка радиоэлектроники Клайпедского MSC

12 metu

Praejo 12 metu…

 

1997-2000 aš lankau tada buvusi Klaipėdos MTC radioelektronikos burelį.

Šiuo metu aš dirbu projektų vadovu kompiuterinės įrangos pardavimo ir remonto įmonėje. Jei ne šis radijo technikos būrelis tai net nežinau kas dabar būčiau. Nuo pat mažens man patiko visa technika, ardyti atsukinėti ir panašiai, kadangi tėvai pastebėjo mano polinki į technika tai išleido eiti į būreli. Jame sužinojau daug apie elektronika, remontą, kaip kas veikia. Kadangi pradėjau eiti į būreli, tai pavyko pradėti naudotis ir pirmais kompiuteriais. Taip sakant būrelis „užvedė“ mane ant kompiuteristo/elektroniko kelio, tai padėjo man baigti ir įgyti programuotojo specialybe.

Kompiuterio remonte būrelyje įgytos žinios labai praverčia, nes tenka ir palituoti, ir atrasti neveikiančius komponentus.

Kiekvienais metais vykdavo būrelio vasaros stovykla, ir tai būdavo kurkas geresnis užsiėmimas nei „trintis“ po kiemus.

Lankant būreli visada būdavai kažkuo užimtas, ar tai konstravimas ar naujų žinių įsisavinimas, net ir į ekskursijas vykdavome.

Tai vat, visiems kam patinka kas nors susįje su tenchnika/elektronika aš patarčiau apsilankyti radijo elektronikos būreliję, gal ir jums patiks. Lankant šį būrelį galėsite susirinkti netik koki myrgsiuka bet ir žymiai rimtesnių prietaisų pvz. radijo stotį ar garso stiprintuvo.

 

EX LY3NQK

 

Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok Decline